.

.

Вилсон Далас Каубои Фудбал Фудбал

Вилсон Далас Каубои Фудбал Фудбал

DEN 207.68
Износ

Фудбалот е еден од омилените минати времиња во Америка и ова официјално лиценциран 9-инчен Вилсон Гроздобер Фудбал Фудбал е задолжително за секој млад лојален fanубител на спортот. И обожавател на Далас Каубој! Изработено е од композитна кожа и има композитно шиење на кожа и лого на тимот со печат на ласер. Запалената кафеава боја и различното црно шиење го прават овој фудбал навистина да се истакне. Неговиот издржлив дизајн и конструкција помага да се одржи својата форма. Совршена големина за секој млад фудбалски fanубител да ги вежба своите фудбалски вештини или за време на вашите забави на Game Day да се фрлат наоколу! Оваа ставка е изработена во Кина и има 2-4 фунти воздух. Мерки 9 инчи во должина и 5,5 инчи во ширина. Вилсон Фудбал мери во должина од 9 инчи . потресена кафеава боја . изработена од композитна кожа и има кожа зашивање . Фудбалот има 2 до 4 килограми воздух и може лесно да се наполни (пумпата не е вклучена) . Официјалното тимско лого е печат со ласер на фудбал . Трајниот дизајн има форма на форма по фрлање . направен во Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите