.

.

Лур Јенсен 4751-012 - Осакатена Харинга Лажица 5 8 оз

Лур Јенсен 4751-012 - Осакатена Харинга Лажица 5 8 оз

DEN 119.84
Износ

Оваа метална жига во форма на мамка го привлече вниманието на сите видови риби низ целата земја. За џигирање, мочање, кастинг или тролање. Лур-Јенсен Осакатена Харинга : vmc treble кука вклучена во пакување до големина 112. Прецизност-инженеринг за максимална акција. Обликот на телото сличен на животот. Одличен додаток на вашите материјали за риболов.

R

Им се допаѓа и на купувачите