.

.

LiveTarget Мами Baitball Фабрика Опрема

LiveTarget Мами Baitball Фабрика Опрема

DEN 1919.84
Износ

Опремата За Спинер За Бајтбол е најновиот додаток Во Серијата БАЈТБОЛ LIVETARGET. Овој иновативен дизајн имитира мал кластер мамки што бегаат.Трите Закачки тела и сечилото од врба на врвот на мамката се тркалаат од страна на страна, создавајќи вибрации и трепкачки блиц, повикувајќи се во блиската игра риба. Кога предаторите ќе ја видат Мамката, тие ќе го погодат Целното тело кое е стратешки одделено подалеку од главниот кластер на Закачки тела во Мамката.Спецификации : - Тип На Вода : Слатководни-Модел : MNSR7 SM - Големина : Мал Стил : Тоне/Променлива-Длабочина : 1 '- 15 ' - Тежина : 1/4 мл.- Боја : Вар Chartreuse/Злато Live Target Мами Baitball Фабрика Опрема.

R

Им се допаѓа и на купувачите