.

.

Сребрена Орда Игла Риба Трепка Здолниште

Сребрена Орда Игла Риба Трепка Здолниште

DEN 1.00
Износ

Земјиште повеќе лосос со Сребрена Орда Игла Лигњи. Виткиот профил има природен изглед при тролање, предизвикувајќи поагресивни удари. Докажано ефикасно за сите видови салмоноиди. На пет. Сребрена Орда Игла Риба Трепка Здолниште : Тенок дизајн изгледа поприродно. Предизвикува агресивни штрајкови. Ефикасно за сите видови салмоноиди.

R

Им се допаѓа и на купувачите