.

.

Tupleple Industries Vivid Pink Carnation Blooms Graphic Art Gallery Wrapped Canvas Print Wall Art, Design By Nina Blue

Tupleple Industries Vivid Pink Carnation Blooms Graphic Art Gallery Wrapped Canvas Print Wall Art, Design By Nina Blue

DEN 430.24
Износ

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : растение; Цвеќе; Каранфил; Ливче; Сликарство; Инсект; Пеперутка, без'рбетници; Цветен аранжман, градина, диви цвеќиња. Дизајн од Нина Блу.

R

Им се допаѓа и на купувачите