.

.

Хаски Облоги Х-чин Контура Серија Предниот Кат Облоги Црна Компатибилен со 20-Џип Гладијатор Екипажот Кабина, - Џип Wrangler

Хаски Облоги Х-чин Контура Серија Предниот Кат Облоги Црна Компатибилен со 20-Џип Гладијатор Екипажот Кабина, - Џип Wrangler

DEN 1.33
Износ

Предни Подни Облоги нашиот Процес на Дизајнирање на Формата совршено ја формира секоја постава до деталните контури на вашето специфично возење. Нашиот патентиран Раб На Формата е подигнат гребен што се протега по џемот на вратата, заштитувајќи го вашиот камион или ТЕРЕНЕЦ од секаков вид неред. Нашите ексклузивни Штипки за Престој помагаат вашите облоги да бидат безбедно поставени. И со мекост и со сила, нашиот гумен материјал За Дурагрип беше дизајниран имајќи ја предвид удобноста.. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : ТПЕ - Термопластичен Еластомер. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Стил : Обликувани.

R

Им се допаѓа и на купувачите