.

.

Звучна Активирана Зелена ЛЕД Нараквица

Звучна Активирана Зелена ЛЕД Нараквица

DEN 0.33
Износ

Овие нараквици активирани со звук светнуваат според musicамот на музиката. Една Големина Најмногу Одговара. Димензии : Со Прилагодлив Ремен-9 во. ВО Должина Led Бои : 2 Зелени Led Функции : Сѐ Уште Светло, Звучно Активирани Батерии : Доаѓа со 2 заменливи CR2016 Батерии Звучно Активирана Зелена LED Нараквица.

R

Им се допаѓа и на купувачите