.

.

Комплетна фигура Ултра мек градник за лифт - RF7961W

Комплетна фигура Ултра мек градник за лифт - RF7961W

DEN 1.33
Износ

Блажени придобивки од целосната фигура на Ворнер Ултра мека подлога со градник за лифт. Градниците можат да бидат неопходно зло. За среќа, има сребрена постава ултра мека колекција - која нуди поддршка што ви е потребна со непобедлива удобност. Овој светлосен и флексибилен стил е дизајниран во луксузно мека ткаенина со лесни влошки за лифт за суптилно подобрување. Удобноста на грбот спречува ленти да се лизгаат од рамената, додека прекрасното деколте на чипка додава ултра-женски изглед што ќе го сакате. Понекогаш ви треба само малку лифт! Ултра мека ткаенина за луксузна удобност. Лесни влошки за лифт за суптилно подобрување. Изградениот назад спречува ремени да се лизгаат од рамената. Прекрасно деколте на чипка за женски изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите