.

.

Денис Фрејтс „Коки плажа“ платно уметност

Денис Фрејтс „Коки плажа“ платно уметност

DEN 0.33
Износ

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Истакнати бои : светло сина, бела, сина, портокалова, тен, кафеава, црна Денис Фрејтс Loveубовта на отворено започна во многу рана возраст и доведе до страст за фотографирање на пејзажи и природа, што ги направи повеќе од 30 години. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

R

Им се допаѓа и на купувачите