.

.

Stuple Industries живописни чадори надземни графички уметности црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Ziwei Li

Stuple Industries живописни чадори надземни графички уметности црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од

DEN 2035.52
Износ

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 големи : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметнички дела се однесуваат на : модерни; Чадор; Сликарство. Дизајн од Зивеи Ли.

R

Им се допаѓа и на купувачите