.

.

Зипи Шепи Каишки-Оригинално-Црно-Фт

Зипи Шепи Каишки-Оригинално-Црно-Фт

DEN 2.00
Износ

Инспирирани од возбудливиот спорт на планинарење, зипи Шепи алпинисти каишките за кучиња се внимателно изработени од истото издржливо јаже од кое зависат планинарите. Нашето супер-силно јаже може да издржи речиси 2 тони притисок на истегнување! Направени за активни кучиња и сопственици на кучиња, каишките За Алпинисти се подебели, но поудобни на рацете од обичните поводници со јаже. Затоа, земете поводник За Алпинисти и однесете го вашето куче во авантура на целиот живот! 2/3 " ширина јаже. Тежок затворач. Зипи Шепи Каишки-Оригинални-Црни-4 Стапки.

R

Им се допаѓа и на купувачите