.

.

Домашен Мебел Столче за Седло 30 Во Беж Ткаенина И Античка Бела Основа 2-Пакет

Домашен Мебел Столче за Седло 30 Во Беж Ткаенина И Античка Бела Основа 2-Пакет

DEN 1119.84
Износ

Освежете ја вашата кујна со овие шик столици со висина на шипката. Совршено место за забава на пријатели, брзи оброци и утринска шолја кафе. Рустикален се среќава со глам со античка завршница дрвена основа и прекрасна облога на ноктите што го опкружува горниот дел од седиштето. Добијте врвен стил и удобност за седење во кујната со ОСП Дизајни Столици За Седло Од 30 Инчи. Димензии : 20.25 W x 14.5 d x 28.88 H во. Средна ширина на седиштето : 16-20 во. Стил на седење во бар. Рамка од цврсто дрво изработена од иверица и гумено дрво. Ткаенина изработена од 60% памук и 40% вискоза. Ткаенина тапациран седло седиште со западниот ноктите трим. Вашиот избор на достапни бои на седиштата. Стил без грб, без вртење. Тежина капацитет : 200 фунти. Тежина : 12 килограми. секој. Потребно е некое собрание. Намера.

R

Им се допаѓа и на купувачите