.

.

Краток ракав за кратки ракави на нација се чуди редовно поло, пакувања

Краток ракав за кратки ракави на нација се чуди редовно поло, пакувања

DEN 2.00
Износ

2-пакетот со кратки ракави на оваа чудо нација 2-пакет е одличен додаток на гардеробата на секое момче. Удобниот дизајн без обележја ја прави оваа момчиња поло маица одлична за секојдневните облеки. Без разлика дали ќе го спарите поло со фармерки за секојдневно носење или го имате вашето момче да го носи со панталони за фустани за специјални прилики, овие Полос работат за секоја пригода. Овој 2-пакет обезбедува огромна вредност што не може да се победи. Продаден исклучиво на. Јака од преклопување. Кратки ракави. Предната плоча со три копчиња. Ознака- за удобност. Сива кошула : 100% памучна бела кошула : 60% памук, 40% полиестер. Машина за перење. Увезени. 2 пакуваат поло маици за момчиња од чудо нација.

R

Им се допаѓа и на купувачите