.

.

Опуштено од Legaction Fit Legacy Pant на Wrangler Men and Gig

Опуштено од Legaction Fit Legacy Pant на Wrangler Men and Gig

DEN 367.68
Износ

Создадете свое наследство во овие карго панталони од Wrangler. Направени од 100% памук, овие карго панталони се меки, дишат и се прават за удобност. Тие имаат бројни џебови за сите ваши најважни работи, вклучувајќи 2 странични џебови од карго и скриен технолошки џеб за вашиот електронски уред. Од 1947 година, Wrangler го постави стандардот во оригинална удобност и квалитет. Со западните корени ткаени во секој стил, Вранглер е посветен да понуди легендарен изглед што се вклопува во модерното време додека му оддава почит на своето богато наследство. Автентичноста и вредноста го прават Wrangler еден од најверните брендови во светот. Неговите колекции за мажи, жени и деца изгледаат и се чувствуваат одлично, инспирирајќи ги сите што ги носат да бидат силни и подготвени за секојдневниот живот. Опуштено вклопување. Седи малку под природната половината; лабава низ седиштето и бутовите. Поштеда-лета со затворање на копчињата. Два предни џебови; два задни џебови; Две странични карго џебови. Едногодишна гаранција. 100% памук. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите