.

.

Ournourneуни колекција женски матилнида удобна пена од пена платформа платформа клинови сандали

Ournourneуни колекција женски матилнида удобна пена од пена платформа платформа клинови сандали

DEN 0.33
Износ

Сандал Матилда Фукс Корк Клин од колекцијата на ourурнини ќе ги остави нозете удобно цел ден со нивната сурова удобност од 4 мм. Нивната луксузна веганска кожа, дизајнот на Т-лента и лентата за глуждот ќе ве одржува во тек со сите модни трендови. Како бонус, нивниот отворен плоштад ќе биде најдобро одговара да ве однесе од прилика до прилика. Висина на пета : 3 3/4-инчи. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични чевли. Сандали.

R

Им се допаѓа и на купувачите