.

.

Женска Мода V-Вратот Еднобојна Тркалезна Вратот Разбушавен Ракав Крпеница Врвот

Женска Мода V-Вратот Еднобојна Тркалезна Вратот Разбушавен Ракав Крпеница Врвот

DEN 0.67
Износ

Големина : S Биста : 97cm/38.19" Рамо : 36cm/14.17" Ракав : 62cm/24.41" Должина : 63cm/24.80"Големина : М Биста : 102cm/40.16" Рамо : 37.2 cm/14.65" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 64cm/25.20"Големина : L Биста : 109см/42,91" рамо : 39см/15,35" ракав : 64,2 см/25,28" должина : 65,5 см/25,79"Големина : Xl биста : 116см/45,67" рамо : 40,8 См/16,06" Ракав : 65,4 см/25,75" должина : 67см/26,38"прилика : Секојдневно носење, вокација, божиќ, датуми, спорт, Училиште, работа, улична облека итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Должина : Редовнаматеријал : Полиестер Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Сезона : Сите Сезонски Пол : Повод За Жени : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на Материјалот Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни како да се миете : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење Алишта совршено за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Што добивате : 1xwomenени Top Style : Темперамент Патување Совршено Со панталони, фармерки и хеланки, може да се носат кога датира, секојдневно, патување, партија, повик, одмор, итн. Костум за дневно, ноќно излегување, клуб, коктел, вечер, забава, дом, вечера, одмор, ден и надвор од сите посебни прилики. основен, Но Сепак Ласкав И Елегантен Стил. Ткаенината е удобна и стилот е свеж, не само што е погоден за излегување на луѓето, туку е погоден и за домашен живот.

R

Им се допаѓа и на купувачите