.

.

Хаитски Жени Миди Здолниште Товар Со Средна Половина Еднобоен Летен Одмор Врвка За Влечење Бела ХС

Хаитски Жени Миди Здолниште Товар Со Средна Половина Еднобоен Летен Одмор Врвка За Влечење Бела ХС

DEN 319.84
Износ

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женско Товарно Здолниште, Женски Мини Здолниште, Женски Секојдневни Здолништа, Женски Летни Здолништа Тип На Шема : Цврста Боја : Сива, Црна, Каки, Армиска Зелена, Темносина, Бела, Темно Сива, Сиво Зелена, Сина Сива, Кафеава, Црвена (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% полиестер 5% Спандекс Должина : Кратка Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Совршен За Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : 95%Полиестер 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви носи Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Секојдневно и Стилско Мини Здолниште. Тоа Е Задолжително Здолниште за Вашата Гардероба Во Лето!3. Карактеристика : Женско Кратко Товарно Здолниште, Мини Здолниште Во Еднобојна Боја, Летно Здолниште Со Врвки, Лежерни Здолништа Со Низок Струк.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Сандали, Влечки, Спортски Чевли Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Здолниште (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женско Летно Кратко Товарно Здолниште, Мини Здолниште Во Еднобојна Боја, Здолништа Со Набори Со Низок Струк, Женски Секојдневни Здолништа. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Изработени од Растеглива Ткаенина, Удобна и Мека За Носење. Дизајн - Еднобојно Летно Лежерно Товарно Здолниште Со Џебови, Раширена Врвка За Влечење, Мини Здолниште Со Половината, Покажете Ја Вашата Уникатна Личност и Направете Да Изгледате Стилски. Повод-Совршен За Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Натпревар - Ова Мини Здолниште Може Да Работи Во Текот На Целата Година. Можете да Го Усогласите со Врвови На Резервоарот, Маици, Сандали, Сламена Капа, Рамни Или Потпетици. Тоа ќе Направи да Изгледате Супер Шармантно и Елегантно.

R

Им се допаѓа и на купувачите