.

.

Миирена Кујна Складирање Прибор За Јадење Решетката Тенџере Капак Полици Вертикална Јадење Јадење Лажица Решетката

Миирена Кујна Складирање Прибор За Јадење Решетката Тенџере Капак Полици Вертикална Јадење Јадење Лажица Решетката

DEN 287.84
Износ

Кујна слободен перфорација лопата лажица тенџере покрие сечење одбор стапчиња за јадење решетката седи тип супа лажица мозоци фиока за складирање ракматеријал : фино железо занает тело + пп мозоци коцки големина на производот : 10*10,2*15 см конвенционално пакување : бела кутија бела кутија големина : 10.8*10.8*15.8 CMProducts вклучуваат : 1x полица Miirene Кујна Складирање Прибор За Јадење Решетката Тенџере Капак Полици Вертикална Јадење Јадење Лажица Решетката. Обезбедување квалитет - нашите производи се изработени од избрани висококвалитетни материјали, дизајнирани да ви го олеснат домашниот живот. Интимна услуга - ако најдете незадоволство од производот, ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме проблемот за вас онлајн 24 часа на ден. Едноставен за употреба-производот е лесен за употреба и лесен за ракување, додавајќи радост во вашиот живот. Заштедете простор - нашите домашни производи заземаат многу малку од вашиот простор кога не се користат.

R

Им се допаѓа и на купувачите