.

.

Хоксмл Овој Божиќ со Нашите Трендовски Блузи И Кошули Дозвола

Хоксмл Овој Божиќ со Нашите Трендовски Блузи И Кошули Дозвола

DEN 3.33
Износ

Карактеристики : Смешни врвови за печатење, долги ракави, дизајн на моден врат.Материјал : Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.Специјалниот смешен дизајн на долги ракави за печатење го прави повеќе моден и привлечен за носење.Повод : Секојдневен, Дневен, Состанок,Забава, Домашен Одмор итн. Погоден За Божиќ.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Линија Сув Производ Опис : Материјал : Лесен, ултра мек ве одржува цел ден да останете кул прилика : Дневно носење, датуми, училиште, работа, улично носење итн. Лесно се спарува со чизми за трендовски изглед во секојдневен смешен стил.Облека совршена за да ви одговара омилени чевли и чанта итн.Грижа : миење раце на ниска температура / миење машини.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : прилика : Дневно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Табела За Блуза : Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Рамо До Ракав : 69см/27.17" Должина : 67см/26.38 " Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73" Рамо До Ракав : 70см/27.56 "Должина : 69см/27.17" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 112см/44.09 "Рамо До Ракав : 71см/27.95" Должина : 71см/27.95 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118см/46.46 "Рамо До Ракав : 72см/28.35" Должина : 73см/28.74 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124см/48.82 "Рамо До Ракав : 73см/28.74" Должина : 75см/29.53 " Премиум Квалитетни Материјали : Нашите Божиќни Блузи и кошули се направени од висококвалитетни ткаенини кои се удобни за носење и издржливи, обезбедувајќи долготрајна употреба. Празнични Дизајни : Секоја блуза и кошула е дизајнирана со прекрасни И привлечни Божиќни дезени и принтови, додавајќи допир на празнично расположение на вашата облека. Разновидни Стилови : Без разлика дали барате секојдневна Божиќна кошула или поформална блуза за празнични забави, имаме широк спектар на стилови за избор, осигурувајќи дека има нешто за секого. Удобно Вклопување : Нашите Божиќни Блузи и кошули се прилагодени за да обезбедат удобно и ласкаво вклопување, што ќе ви овозможи да се чувствувате сигурни и стилски за време на празничната сезона. Лесна Нега : овие блузи и кошули се лесни за нега, што ги прави совршени за напорната сезона на одмор. Едноставно измијте ја машината и исушете ја, и тие повторно ќе бидат подготвени за носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите