.

.

Девојки ' Блузи, Маици И Блузи Копче Долг Ракав Кардиган Одмор Цветни Долги Кардигани За Жени Виолетова Л

Девојки ' Блузи, Маици И Блузи Копче Долг Ракав Кардиган Одмор Цветни Долги Кардигани За Жени Виолетова Л

DEN 2.33
Износ

Жена Со Долг Ракав Отворен Преден Цветен Принт Со Џеб Лабава Надворешна Облека Блуза Палто Врвови Жена Со Долг Ракав Отворен Преден Цветен Принт Со Џеб Лабава Надворешна Облека Блуза Палто Врвови. Жена Со Долги Ракави Отворен Преден Цветен Принт со Џебна Лабава Надворешна Облека Блуза Палто Карактеристики : Висок Степен : Тоа е Меко и удобно, Ви Овозможува Пријатно Искуство со Носење.Супер удобна и тежина прави да се чувствувате добро цел ден, ткаенината погодна за кожата има дарежливо дишење, што ве одржува ладни и удобни. Карактеристики : палто Од Кардигани, врвови со долги ракави, лабаво вклопување На Модното печатење, слабо, модно удобно. Повод : Секојдневен лабав стил совршен за секоја секојдневна активност, фестивал, излегување, секојдневна облека, ноќ, бизнис, одмор, одмор, патување, суштински кардигани за секоја модна жена или девојка. Натпревар : овие женски кардигани со долги ракави се совршени за слоевитост на кошула, тоа е стилски пар на парчиња изјава со хеланки, слаби, макси здолништа/миди здолништа или шорцеви. Нега на облека : Машинско перење Со мрежеста кеса за да избегнете натрупување или ладно миење раце/закачување или сушење на линија/без белило/без хемиско чистење. Моден дизајн, високо одделение!Материјал : 80% Памук,20% Ленсезона : четири Сезони должина На Ракавот : Долго Миење Ракави : Миење Раце, не белило, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте етикета : Тип На Шема : Стил На Печатење : мода убава облека за трудници, Погодна За бремени жени моден дизајн ве прави попривлечниодлични за секојдневна, дневна или фотосесија, исто така одлична идеја за вас прикажи подароци направени од материјали со висок степен,Чувство На Мека Рака, Без Никаква Штета На Вашата Кожа,Ве Молиме Дозволете Мала Разлика Од 1-3 см Поради Рачно Мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на Екранот, ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Големина На Палта.Usukeubustsleevellengthlarge81038106cm/41.73"63cm/24.80" 82cm/32.28 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 10 EU : 38 Bust : 106cm/41.73 "Ракав : 63cm/24.80 " Должина : 82cm/32.28". 2023 Кардигани За Дозвола За Жени. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 61см/24.02" Должина : 80см/31.50 " Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Ракав : 62см/24.41" Должина : 81см/31.89 " Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 63cm/24.80" Должина : 82cm/32.28 " Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 64см/25.20" Должина : 83см/32.68 " Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 65см/25.59 " Должина : 84см/33.07". Кардиган Жени Лесни Летни Кратки Ракави Црни Џемпери Жени Исечени Бели Облечени Розови Женски Кардигани Мала Тежина Кимоно Долги Трендовски Мажи Капчиња Плус Големина Фолклор Чиста Чипка Мажи Преголеми Ноќта На Вештерките Машка Вратоврска Предна Топла Црвена Буци Плетен Џемпер Памук Зелена Симпатична Темносина Отворена Каваи Култура Без Ракави Виолетова Кафеава Жолта Крема.

R

Им се допаѓа и на купувачите