.

.

Замрзнати маица за девојчиња со замрзнати мали деца, сет на резервоарот и здолништето, 3-парчиња, големини 2T-5T

Замрзнати маица за девојчиња со замрзнати мали деца, сет на резервоарот и здолништето, 3-парчиња, големини 2T-5T

DEN 2.67
Износ

Врзете го со мета или на врвот со резервоар, во секој случај, таа е сигурна дека ќе го сака овој сет на замрзнати облеки од 3 парчиња. Одликувајќи се со графички мета, испукан резервоар и координирање на здолништето, таа може да излезе од сите натпревари или да го измеша со нејзините други обични омилени за вистински стил на фан-девојка. Толку симпатична и забавна, ова е сигурно да стане нејзин нов сончев денешен избор. Материјал : ТЕЕ : 60% памук/40% полиестер; Резервоар и здолниште : 60% памук/40% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : ТЕЕ, ТЕНК ТОП И Здолниште. Карактеристики на TEE : полу-опремени; екипаж; стил на пуловер; капка кратки ракави на рамо; графички однапред; Супер-меко чувство; Задниот дел од вратот за дополнителна удобност. Карактеристики на резервоарот : опремени; стил на пуловер; декоративни копчиња; без ракави; Замачкана назад. Карактеристики на здолниште : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; Две џебови. © Дизни, сите права се задржани. Замрзнати мета, резервоарот и здолништето 3-парчиња сет за девојки за мали деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите