.

.

Сет за цврсти сини сини XL Settin XL

Сет за цврсти сини сини XL Settin XL

DEN 3.00
Износ

Од 1887 година, Канон е бренд со моќно наследство и производи кои се познати по нивната висококвалитетна, лесна нега и стил. Колекцијата на цврсти бои со топови на наследство е совршен координат за вашиот дом. Овие квалитетни полиестерски артикли се совршени за вашиот дом и ќе ви служат со години. Солидните листови со топови на наследство ви нудат дополнителна придобивка од дополнителни бонус перници во сетот. Можете да ги користите како резервни копии или секој ден за да ги покриете вашите повеќе перници што ви помагаат да го добиете потребниот сон. Вклучува : Еден вграден лист 39x80 инчи со џеб од 13 инчи за да се вклопи до душек длабок од 15 инчи, еден рамен лист 69x102 инчи, и две перници 20x32 инчи . Листовите и перниците имаат мека 100% микрофибер полиестер плетен ткаени ткаени крпа за лице лице . Предметот е машина за перење, но треба да се внимава да се измие во опрема за соодветна големина за да се избегне оштетување.

R

Им се допаѓа и на купувачите