.

.

Ела Самани Плус со големина на лесен кардиган со долги ракави

Ела Самани Плус со големина на лесен кардиган со долги ракави

DEN 1.67
Износ

Влезете во овој елегантен лесен кардиган и ќе велите, каде бевте цел живот? Кодбонските џемпери на Ела Самани убаво ги слое на речиси секој врв, додавајќи слој на топлина и стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Опуштено вклопување. Повлечете стајлинг. 95% рајон/5% спандекс. Машина за перење. Направено во САД. Женски плус големина на кардиган џемпер од Ела Самани.

R

Им се допаѓа и на купувачите