.

.

Подготвување на шифон за шифон за шифон на јуниори

Подготвување на шифон за шифон за шифон на јуниори

DEN 271.84
Износ

Свртете ги главите следниот пат кога одете на плажа со овој шик, без граници на лажиците на Juniors, проток на шифон за пливање на шифон. Овој лесен фустан има чиста дета detail што изгледа одлично и исто така ќе ви помогне да останете кул и суви. Во меѓувреме, Tassel Hels покажува други што знаете како да се облекувате за плажа без да го жртвувате вашето уникатно чувство за стил. Други карактеристики на ова без граници на проточен лажичка за шифон за пливање на шифон вклучуваат прекриени детали и ласкави ракави на Долман што ќе ги сакате. Ова парче е завршено со дизајн на А-линија, така што ќе останете опуштени и удобни додека го впивате сонцето. Без граници на проток на лажички на јуниорите за пливање на шифон : 100% полиестер. Лажичка назад. Облечи. Лесен. Проток дизајн. Детали од шифон. Ракави на Долман. Необичен врат. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите