.

.

Торба со лесен штанд, 7 9,5

Торба со лесен штанд, 7 9,5

DEN 3.33
Износ

Носете ги вашите клубови во стил со најлесната торба за штанд со тежина во линијата. Совршено е за помладиот играч на голф или аматерски одење во најразлични одлични бои! Лесна торба за штанд, 7 "x 9,5", црна/бела/сива : тежи помалку од 4,7 фунти. 9 "4-насочен делител.

R

Им се допаѓа и на купувачите