.

.

Нема граници за машки и големи машки панталони за џогер

Нема граници за машки и големи машки панталони за џогер

DEN 431.68
Износ

Заладување дома или трчање низ градот? Без оглед на вашата агенда е за денот, сигурно ќе го сакате стилот и удобноста на овие панталони со џогер од шерпа од без граници. Едноставно повлечете ги на и подалеку, ќе одите - на располагање во цврсти материи и забавни геометриски отпечатоци за да одговараат на вашето расположение. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестерски факс Шерпа. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштена, џогер нога. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 1 задниот џеб има најважни работи. Карактеристики : Alliver Faux Sherpa во цврсти тонови и контрастни отпечатоци; Еластични манжетни. Машки faux sherpa џогери од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите