.

.

Главни тестови на морнарицата бела ft. Ft. Област килим

Главни тестови на морнарицата бела ft. Ft. Област килим

DEN 1.00
Износ

Воведување на килим на подрачјето на миризли на главните теми, создаден со јамка со градба и нуди трајна завршница. Донесена во живот со машина направена и зафатена техника, овој килим има модерен апстрактен дизајн на drizzle, донесувајќи современ допир на вашиот декор. Килимот е направен од долготраен полипропиленски куп, нудејќи и издржливост и удобност под нозете. Плус, квалитетите отпорни на почвата и дамките значат лесно одржување за вас. За својата долговечност, советуваме само пристап за чистење на самото место. Со овој килим, сигурно ќе додадете стилски и практичен елемент во вашиот дом. Машината направена и зафатена. Направено од 100% полипропилен. Современ стил со апстрактен дизајн. Отпорна на почва и дамки. Препорачана грижа : само вакуум и самото место чисто. Тип на конструкција : Јамка. Висина на купот 0,3-инчи. Вклучува : килим во затворен простор од 5 метри x 7-метри во морнарица и бела боја. Поддршка : Традиционална акција за акција (затегнување на килим се препорачува). Испорака : валани.

R

Им се допаѓа и на купувачите