.

.

Менхетен Удобност Бали Камче И Црна Фау Кожа Јадење Стол

Менхетен Удобност Бали Камче И Црна Фау Кожа Јадење Стол

DEN 2.00
Износ

Трпезарискиот стол На Бали го спојува гламурот На дизајнот На Арт-Деко со трајна поддршка и удобност. Неговата Скулпторска силуета е и раскошна и изненадувачки пријатна. Седејќи на врвот на соодветно изработена закривена основа, е еластична кожа, завиткано седиште и грб. Структурираното шиење во задниот дел на столот прикажува широк сет на набори, давајќи карактер и додадена подлога. Цврстата метална рамка го опкружува задниот дел од седиштето за дополнителна поддршка, која трае преку долги оброци и интригантни разговори. Модерен Стол За Јадење Совршен За Јадење И Акцентна Употреба во Дневната Соба. * Мерки : 24 во. Должина, 25.98 во. Висина, 24.02 во. Длабочина. * Рамка Изработена Од Издржлив Метал Со Геометриски Дизајн. * Вградена Перница за Седишта Тапацирана во Вештачка Кожа со Полнење Исполнето Со Пена Со Висока Густина. * Полукружен Отворен Дизајн со Тесна Задна Завршница. * Тежина Капацитет : 300 Фунти. * Висина На седиштето : 18.9 * Доставени До Вас Целосно Собрани! Не Е Потребно Собрание!.

R

Им се допаѓа и на купувачите