.

.

Летен Клиренс Жени Обични Широки Панталони За Нозе Деловна Работа Со Висок Струк Секојдневни Панталони Лабава Плажа Палацо Панталони Црвена XL

Летен Клиренс Жени Обични Широки Панталони За Нозе Деловна Работа Со Висок Струк Секојдневни Панталони Лабава Плажа Палацо Панталони

DEN 2.33
Износ

ХИМИВЕЈ жени обични панталони со широки нозе деловна работа со висок струк лежерни панталони лабава плажа палацо панталони пол : Жени,Дама, Женскипанталони Материјал : 100% Полиестер.Ткаенина со мала плисирана текстура, многу уникатна и мода.Сечење На Ногата на панталоните : Широк Пораст На Половината : Високи Прилики : овие жени широки панталони за нозе деловна работа со висок струк секојдневни панталони за секојдневниот живот, секоја пригода сезона : Цела Сезона,Пролет,Лето,Aut,Зима. Забелешки : * * Нега : Машина Или рачно перење во ладна вода, без белило,без хемиско чистење, закачете или исушете ја линијата.** Внимателно споредете ја табелата со големини, а потоа изберете го производот што ви одговара . Можете да ја видите табелата со големини на сликата на производот.**Поради фотографијата и светлината на различни монитори, ве молиме дозволете некои разлики во бојата. ①Карактеристики : Висок струк, права широка нога, лабави панталони за одмор со џебови,панталони за плажа за жени прикриени, течни панталони удобни и шик.Не гледам преку, лесен и течен. ①Ткаенина 95% Полиестер, 5% Спандекс Овие палацо панталони за жени супер меки,лесни,течни,пријателски за кожата и удобни. €Дизајн_ Широка Нога, Висок струк, лакот напред е убав мал додаток за да ги облечете и нив и да ги направите повеќе стилски од повеќето летни панталони.Практични Странични Џебови. €Натпревар●Поклопете ги овие течни широки панталони за нозе со секојдневни врвови, камизола,блузи за тенкови,маици,блузи за култури. Quassion jogging, пешачење, ноќно излегување,активности на отворено,секојдневна облека,домашна облека,улична облека,излегување, одмор или облека на плажа. женски панталони, женски панталони, панталони за жени, женски панталони, жени панталони, женски панталони, женски панталони, обични панталони за жени, широки панталони за жени, женски секојдневни панталони, женски секојдневни панталони, женски обични панталони, женски панталони секојдневни, женски панталони секојдневни, панталони за жени трендовски, панталони за фустани жени, панталони за жени, женски панталони лето, женски панталони женски панталони трендовски, работни панталони за жени, ленени панталони жени лето, ленени панталони за жени, високи панталони за жени, летни панталони, женски летни панталони, женски ленени панталони, жени работат панталони, панталони со широки нозе, летни панталони за жени 2023 трендовски, женски летни панталони, карго панталони жени, обидете се пред да купите женски панталони, црни панталони за жени, женски панталони обични панталони, женски ленени панталони, широки панталони за жени, летни панталони за жени, женски панталони за облекување, женски панталони за широки нозе, ленени панталони за жени, работни панталони за жени,.

R

Им се допаѓа и на купувачите