.

.

Женска Нова Долна Облека Костум Лабава Кратка Пижама Долна Облека Комплет Сатенски Пижами

Женска Нова Долна Облека Костум Лабава Кратка Пижама Долна Облека Комплет Сатенски Пижами

DEN 3.33
Износ

Големина : M Врвот Должина : 63cm/24.80" Биста : 88cm/34.65" Хип : 98cm/38.58" Bicep : 30cm/11.81" Бедрото : 54cm/21.26" Тежина : 40-50kg Големина : L Врвот Должина : 65cm/25.59" Биста : 94cm/37.01" Хип : 102cm/40.16" Bicep : 32cm/12.60" Бедрото : 56cm/22.05" Тежина : 50-58kg Големина : XL Врвот Должина : 66cm/25.98" Биста : 100cm/39.37" Хип : 106cm/41.73" Bicep : 35cm/13.78" Бедрото : 58cm/22.83" Тежина : 58-68kg Големина : XXL Врвот Должина : 68cm/26.77" Биста : 104cm/40.94" Хип : 112cm/44.09" Bicep : 37cm/14.57" Бедрото : 60cm/23.62" Тежина : 68-75kg Големина : XXXL Врвот Должина : 70cm/27.56" Биста : 112cm/44.09" Хип : 120cm/47.24" Bicep : 42cm/16.54" Бедрото : 64cm/25.20" Тежина : 75-83kg Големина : XXXXL Врвот Должина : 70cm/27.56" Биста : 120cm/47.24" Хип : 123cm/48.43" Bicep : 46cm/18.11" Бедрото : 68cm/26.77" Тежина : 83-90kg Големина : XXXXXL Врвот Должина : 70cm/27.56" Биста : 124cm/48.82" Хип : 130cm/51.18" Bicep : 47cm/18.50" Бедрото : 72cm/28.35" Тежина : 90-100kg Жените Nightgown Краток Pajama Nightwear Жените долна Облека Облека Поставите Нова Мода Мода долна облека Одговараат Сатен Пижами Жените Краток Лабава Pajama Sets Size Top Length Bust Hip Bicep Thigh Weight M63cm/24.80"88cm/34.65"98cm/38.58"30cm/11.81"54cm/21.26"40-50kg L65cm/25.59"94cm/37.01"102cm/40.16"32cm/12.60"56cm/22.05"50-58kg XL66cm/25.98"100cm/39.37"106cm/41.73"35cm/13.78"58cm/22.83"58-68kg XXL68cm/26.77"104cm/40.94"112cm/44.09"37cm/14.57"60cm/23.62"68-75kg XXXL70cm/27.56"112cm/44.09"120cm/47.24"42cm/16.54"64cm/25.20"75-83kg XXXXL70cm/27.56"120cm/47.24"123cm/48.43"46cm/18.11"68cm/26.77"83-90kg XXXXXL70cm/27.56"124cm/48.82"130cm/51.18"47cm/18.50"72cm/28.35"90-100kg Size : MTop Length : 63cm/24.80"Bust : 88cm/34.65"Hip : 98cm/38.58"Bicep : 30cm/11.81"Thigh : 54cm/21.26"Weight : 40-50kg Size : LTop Length : 65cm/25.59"Bust : 94cm/37.01"Hip : 102cm/40.16"Bicep : 32cm/12.60"Thigh : 56cm/22.05"Weight : 50-58kg Size : XLTop Length : 66cm/25.98"Bust : 100cm/39.37"Hip : 106cm/41.73"Bicep : 35cm/13.78"Thigh : 58cm/22.83"Weight : 58-68kg Size : XXLTop Length : 68cm/26.77"Bust : 104cm/40.94"Hip : 112cm/44.09"Bicep : 37cm/14.57"Thigh : 60cm/23.62"Weight : 68-75kg Size : XXXLTop Length : 70cm/27.56"Bust : 112cm/44.09"Hip : 120cm/47.24"Bicep : 42cm/16.54"Thigh : 64cm/25.20"Weight : 75-83kg Size : XXXXLTop Length : 70cm/27.56"Bust : 120cm/47.24"Hip : 123cm/48.43"Bicep : 46cm/18.11"Thigh : 68cm/26.77"Weight : 83-90kg Size : XXXXXLTop Должина : 70cm/27.56"Биста : 124cm/48.82"Хип : 130cm/51.18"Bicep : 47cm/18.50"Бедрото : 72cm/28.35"Тежина : 90-100kg Occassion : Совршен Избор за Свадба Ноќ Sleepwear, меден Месец Секси долна Облека, Денот на Вљубените Подароци, Годишнина Подарок, Спална соба Loungewear, Бања Пижами или Секој Топла Nightwear Со Љубовник Пакет Содржина : 1 x Жените долна Облека Babydoll. Оваа хемија совршено ја покажува вашата линија на телото, ласкава и сигурно ќе го привлече вниманието на вашиот љубовник. Совршен за лежење дома или романтична вечер внатре. Доволно разноврсна за да се носи во кревет или слоевит со други парчиња. Задолжителен додаток на секоја колекција долна облека. Висококвалитетен материјал кој е многу мек и пријателски за кожата.

R

Им се допаѓа и на купувачите