.

.

Дуо на Playzoom Snapcam- Детска дигитална камера, видео, зум, уредник на фотографии, двојна селфи камера, издржлив дизајн на шок-изобилство, игри со едукација на STEM, роденден

Дуо на Playzoom Snapcam- Детска дигитална камера, видео, зум, уредник на фотографии, двојна селфи камера, издржлив дизајн на

DEN 518.24
Износ

Инспирирајте го вашиот пукав фотограф со дуото Playzoom Snap Cam! Оваа дигитална камера со лесен за ракување со 4x зумира, зема фотографии со hi-резолуција и има вградена селфи камера. Персонализирајте ги вашите слики користејќи го уредникот за фотографии, кој вклучува рамки, филтри, налепници и колажи! Дуото Snap Cam има траен дизајн за целодневна игра, и не само што се потребни висококвалитетни слики-но има и 10 забавни и едукативни игри! Додадете ладни рамки за фотографии на вашите омилени слики! Вклучувајќи животни, спорт, цвеќиња, автомобили и многу повеќе!. Изберете луди искривувања и филтри за боја! Вклучувајќи искриви, бранови, филтри во боја, форми и многу повеќе!. Нанесете смешни налепници за фотографии на вашите селфи! Вклучувајќи капи, очила, лакови мустаќи и многу повеќе!. Висока резолуција со 4x дигитален зум и предна селфи камера. Доаѓа со 10 инсталирани игри за учење кои поттикнуваат решавање на проблеми и движење!. Бара 3 батерии на ААА (не се вклучени). Наменети за возраст од 4-12 години. Димензиите на производот се 5,5 "x 3,5" x 3 ". Децата можат да играат грубо со оваа камера заради неговиот издржлив дизајн. Се одликува со 2,4" ЛЦД -дисплеј и џојстик за оптимална забава!. Меморија за проширување : Користете картичка Micro SD за да зачувате уште повеќе фотографии и видеа! (Micro SD картичката не е вклучена).

R

Им се допаѓа и на купувачите