.

.

Елементи женски плус големина ребрести миди здолниште

Елементи женски плус големина ребрести миди здолниште

DEN 1.00
Износ

Ио, ова е совршена форма на здолниште. Можете да го носите ова плетено здолниште со миди со скоро за сите врвни или чевли, една од нашите омилени комбинации за да ги спарите со високи потпетици и врвот што одговара за да ги потенцирате високите странични парчиња .. затоа што шикливоста е секогаш целта. Исклучиво на. Материјал : 67% полиестер/29% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 14. одговара : лесно. Должина : Должина на моделот е 34 1/2 "; седи на природен половината. Затворање : Повлечете со еластична лента за половината. Џебови : Ниту. Карактеристики : високи странични парчиња; стрит плетенка од Jerseyерси. Плус со големина на ребрести миди здолниште од елементите на Елокии. Елоквии Елементи - Секојдневна мода по чувство на добри цени.

R

Им се допаѓа и на купувачите