.

.

Вокер Издувни Издувни Цевки Прирабница Заптивка Одговара изберете: ФОЛКСВАГЕН ТРАНСПОРТЕР, 1983 - ФОЛКСВАГЕН ВАНАГОН

Вокер Издувни Издувни Цевки Прирабница Заптивка Одговара изберете: ФОЛКСВАГЕН ТРАНСПОРТЕР, 1983 - ФОЛКСВАГЕН ВАНАГОН

DEN 1960.80
Износ

Завршете ја поправката на издувните гасови со Заптивки и прирабници за Шетачи. Достапни во различни стилови и големини, тие се дизајнирани да работат со компоненти ЗА ИЗДУВНИ ГАСОВИ И делови за замена на резервни Делови за Вокер. ПОДОБРО ЗАЕДНО Користете премиум додатоци walker® при инсталирање катализатори И пригушувачи На Walker за целосна надградба на издувниот систем. ПОЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ Со дупчиња со завртки (каде што е применливо) за лесна инсталација, заптивката се лизга на своето место. ИНЖЕНЕРСКА ЕКСПЕРТИЗА Parts Деловите Се разгледуваат и потврдуваат и одобруваат од инженерите На Вокер преку ригорозно истражување и развој. Отпорни на ТОПЛИНА краеви Дизајнирани да се спротивстават на топлина за долготрајни перформанси. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ Изработени Од висококвалитетни материјали за издржливост и долг век на траење. Тестираните делови од реалниот СВЕТ се тестираат На возилото и се потврдуваат за да се обезбедат оптимални перформанси на патот.

R

Им се допаѓа и на купувачите