.

.

Курт Адлер БАТЕРИЈА ПРЕДВОДЕНА Село Табела

Курт Адлер БАТЕРИЈА ПРЕДВОДЕНА Село Табела

DEN 2.67
Износ

ОВАА ПРЕДВОДЕНА дрвена селска куќа со лизгачи на мраз Од Курт Адлер е прекрасен и уникатен додаток на секој празничен декор. Неговиот повеќестепен дизајн на селото има многу мали куќи и дрвја прашина од снег. Кога е вклучено, ова село светнува СО LED осветлување за празничен сјај. Курт Адлер 18-Инчен ПРЕДВОДЕНА Од Батеријата СЕЛО Табела.

R

Им се допаѓа и на купувачите