.

.

Реален Слон На Гранџи Реклама Колаж Сликарство Платно Уметност Печатење

Реален Слон На Гранџи Реклама Колаж Сликарство Платно Уметност Печатење

DEN 399.84
Износ

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Ступел Домашниот Декор е во бизнисот повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна ѕидна уметност и украсни додатоци за широк спектар на клиенти. Благодарение на нашата растечка мрежа на уметници, ние сме во состојба да понудиме импресивен избор на уметнички дела што изразуваат различни погледи, теми и категории. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн На Лора ван Хорн. Реален Слон На Грунги Рекламен Колаж.

R

Им се допаѓа и на купувачите