.

.

Глорија Вандербилт Женски Фармерки Сз Повлекување На Опремена Нога Црна

Глорија Вандербилт Женски Фармерки Сз Повлекување На Опремена Нога Црна

DEN 558.40
Износ

Глорија Вандербилт Женски Фармерки Сз 12 Повлекување На Опремена Нога Црна Состојба : оваа ставка е сосема нова со ознаки. Опис : Бои : Црна, Сина (Беверли Сина)Заострена Силуета Повлечете Ги Страничните џебови Еластичен појас Висок Пораст Изработен Во Камбоџа76% Памук, 22% Полиестер 2% Големини На Спандекс : 4-16 Големина Конверзија : XS = 0-2, S = 4-6, M = 8-10, L = 12-14 XL = 16-18model е 5'9 и носи големина 6 Front инсем : 10.5 (Во.)Боја и големина предмет на достапноствртете внатре Кон Надвор Машинско Перење Ладно Со Слични Бои Само Белило Без Хлор кога е потребно Суво Ниско Топло Железо кога е потребно Сува Чиста Малопродажна Цена : 12,99 Долари Бренд : Глорија Вандербилтсајз Тип : Редовна Големина : 12сеем : 29сеем : Среден Стил : Директно : Тенка Боја : Фармерки Материјал : Памучни Бои : Црна, сина (беверли сина). Заострена Силуета. Повлечи Се. Странични џебови. Еластичен појас. Висок Пораст. Произведено Во Камбоџа. 76% Памук, 22% Полиестер 2% Спандекс. Големини : 4-16. Големина Конверзија : XS = 0-2, S = 4-6, M = 8-10, L = 12-14 XL = 16-18. Моделот е 5 ' 9 и носи големина 6. Предниот дел : 10.5 (во.). Боја и големина предмет на достапност. Свртете внатре кон надвор. Машинско Перење Ладно Со Слични Бои. Само Не-хлор белило кога е потребно. Падне Сува ниска. Топло Железо кога е потребно. Сува Чиста.

R

Им се допаѓа и на купувачите