.

.

Garanimals Baby and Toddler девојки со долги ракави маица со маица, големини со месеци-5T

Garanimals Baby and Toddler девојки со долги ракави маица со маица, големини со месеци-5T

DEN 287.36
Износ

Како го подобрувате основниот слој? Garanimals го има одговорот со оваа маица со долг ракав во која има симпатична peplum hel. Завршете го нејзиниот забавен, удобен изглед со хеланки или панталони на Гаранималс и таа е подготвена за следната забавна пригода! Исклучиво на. Маица со долги ракави. Се продава исклучиво на . 60% памук/40% полиестер. Увезени. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Вратот на екипажот.

R

Им се допаѓа и на купувачите