.

.

Бензински Алуминиумски Раб P3C 20X8, 5in Полу Сјајна Црна Завршница, 2085P3C405115B76

Бензински Алуминиумски Раб P3C 20X8, 5in Полу Сјајна Црна Завршница, 2085P3C405115B76

DEN 2560.00
Износ

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало. Стручно дизајниран со динамични силуети за секое ново возило да биде издигнато на следното ниво со овие сопствени бандажи . Спортскиот изглед додава уникатна концептуална димензија која го нагласува најновиот изглед во дизајнот. Достапно во широк спектар на завршетоци кои го нагласуваат стилот на дизајнот и е исклучително издржлив, за долготраен добар изглед. Бензинските тркала се дизајнирани да носат тешки товари наиде на возење на автопат. Тркалата се центрични за кадифено непречено возење и тие сместуваат прераспоредување на системите за следење на притисокот во гумите, навртките и капачињата на центарот за лого на бензинот. И тие се дизајнирани да сместат широк спектар на ротори на сопирачките вообичаени за повеќето модерни возила. Бензински Алуминиумски Раб P3 C 20 X8, 5in Полусјајна Црна Завршница, 2085p3c405115b76 Број На Модел - P3c Производител Број На Дел-2085 P3 C405115 B76 Шема на Завртки - 5x115 Офсет - 40 mm Заден Простор-6.32.

R

Им се допаѓа и на купувачите