.

.

Мичиген Стингер Скорпија Лажица 2.25 Кифла Од Боровинки

Мичиген Стингер Скорпија Лажица 2.25 Кифла Од Боровинки

DEN 208.64
Износ

Мичиген Стингер Скорпион Лажиците се мали и лесни, со димензии 2 1/4" долги и 1/2" широки. Првично дизајнирани за Перде, Лажиците Скорпии, исто така, добија огромна популарност кај рибарите Од Пастрмка и Лосос. Овие лажици може да се користат во пролетта за Кафеави И кохо надвор од планерските табли, како лизгач надвор од спуштачите или во секое време кога ќе се сретнат мали мамки. Изградена со висококвалитетни материјали и спортска брилијантна завршница со висок блиц, закривениот профил На лажицата Скорпија создава треперење на нишање што му овозможува да остане во зоната на удар подолго примамувајќи ги повеќето видови предатори на ладна вода да удрат. Мичиген Стингер Скорпија Лажица 2.25" : Боровинки Мафини Заврши Вистински Бакар Позлата Ефикасен Во : Потоци Реки Езера Кастинг Тролање Џигинг.

R

Им се допаѓа и на купувачите