.

.

Сет на тексас за бесплатно склопување Девојки за девојчиња, сет, 2 парчиња, големини 4-18

Сет на тексас за бесплатно склопување Девојки за девојчиња, сет, 2 парчиња, големини 4-18

DEN 2.33
Износ

Две лесни парчиња, еден стилски изглед. Тенк и шорцеви на слободното склопување е совршен ансамбл за сезоната. Ова трендовски тексас дуо со култура и хартија од половината на хартија, создава забавен, без напор, кога се носи заедно и е исто така забавно да се меша и да се совпаѓа. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : ТОП ТОП И ШОРТИ. Карактеристики на резервоарот : опремени; стајлинг на пуловер; директно деколте; без ракави со тенки, ленти за вратоврска; заминат назад; Исечена должина. Карактеристики на шорцеви : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична половината на хартија; само-вратен појас; Faux лета. Днигански резервоар врвот и шорцеви за девојчиња од слободно собрание.

R

Им се допаѓа и на купувачите