.

.

Покани за мажи на машката машка оксфорд

Покани за мажи на машката машка оксфорд

DEN 2.00
Износ

Одржувањето на вашиот изглед свеж и спортски никогаш не било полесно отколку што е со машката патики за мажи Lugz Topspin. Овие атлетски патики модифицирани со класично затворање на чипка нудат безбеден вклопување, елегантен стил и добро удобна удобност. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетичка кожа горната. Синтетичка гума од надворешната страна. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување, во кој има сопствени очни капаци и класичен хардвер Lugz. Поставата за дишење. Подготвена јака и јазик за удобно вклопување.

R

Им се допаѓа и на купувачите