.

.

СТАПЧИЊА Нафора Бар, 1. оз

СТАПЧИЊА Нафора Бар, 1. оз

DEN 0.33
Износ

Крцкајте во слоеви крцкави нафора и путер од кикирики, сите завиткани во чоколадо со Стапчиња ОД РИС Нафора. Одлично за грабање и уживање во движење! Содржи една (1) СТАПЧИЊА ОД 1,5 унца Рис Млечно Чоколадо, Путер од Кикирики и Остри Нафора Бонбони бар. Слоеви крцкави нафора и путер од кикирики покриени со млечно чоколадо за сите ваши потреби за грицкање и славење. Кошер-сертифицирани млеко чоколадо РИС кикирики путер крцкави нафора бонбони барови завиткани за крајна свежина. Користете бонбони НА РИС за прослави на дипломирање, подготовка за враќање во училиште, датуми на годишнина, концесии и роденденски забави. Поминете низ најдобрите бонбони За Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Вљубените и Велигден со крцкавите, но кремасти вкусови на стапчињата НА РИС нафора. Замрзнете ги овие стапчиња чоколадо путер од кикирики радост за да доживеете уште покрцкава нафора или посипете ги врз вашите најдобри десерти.

R

Им се допаѓа и на купувачите