.

.

Млади Соло Полиестерски Фудбалски Панталони, Црни

Млади Соло Полиестерски Фудбалски Панталони, Црни

DEN 2.67
Износ

Младите - Пет Панел Изградба Со Традиционалните Војводата Препоните; Пет Зашиени Ева Влошки-100% Двојно Плете 13 Мл. Полиестер Високо Се Препорачува. Класичен дизајн. Врвен квалитет. Бренд : Алесон Атлетик. Црн,С.

R

Им се допаѓа и на купувачите