.

.

Флекс-Повлечете Стрелка Извлекувач до октомври Планински Производи

Флекс-Повлечете Стрелка Извлекувач до октомври Планински Производи

DEN 0.33
Износ

Задолжително за 3д стрелците. Изграден од флексибилен лесен материјал за да обезбеди супериорен стисок. Дизајниран за лесно држење и отстранување на вратилото со стрелки со која било големина. Вклучен клип за ремен.Карактеристики : ги Отстранува сите видови стрели од целите со леснотија;мек и флексибилен извлекувач на стрелки одговара на вашата дланка;обезбеден клип за Треперење/појас октомври Планински Флекс-Повлечете Ја Стрелката : задолжително за 3д стрелците. Изграден од флексибилен лесен материјал за да обезбеди супериорен стисок. Дизајниран за лесно држење/отстранување на вратилото со стрелки со која било големина. Вклучува повлекувач активиран со пружина што му помага на држачот да се врати во положба на ремен или треперење.

R

Им се допаѓа и на купувачите