.

.

Санвиглор Машки Слајд Сандал Бич Обични Чевли Се Лизгаат На Сандали На Отворено Лесни Рамни Чевли За Дишење Удобни Затворени Прсти Темно Кафеави 12

Санвиглор Машки Слајд Сандал Бич Обични Чевли Се Лизгаат На Сандали На Отворено Лесни Рамни Чевли За Дишење Удобни Затворени

DEN 2.00
Износ

Опис : Пол : Мажи, Маж, Малестил : Слајд Сандали, Сандали На Плажа, Летни Сандали, Секојдневни Сандали, Рамни Чевли Тип На Шема : Цврста Боја : светло-кафеава, црна, темно кафеава (По Избор)Големина : САД 6, САД 6.5, САД 7, САД 8, САД 9, САД 10, САД 10.5, САД 11.5, САД 12, САД 13, САД 14 (Следете ја табелата со големини за да изберете Ве молиме)Горен Материјал : Материјал за Кожен Ѓон : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Лизгање На Типот На Прсти : Затворена Висина На Цевката : Ниска Сезона : Лето : Секојдневна, дневна, внатрешна, надворешна, Одмор, Плажа, ПЕШАЧЕЊЕ, ВОЗЕЊЕ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Горниот дел од сандалите на плажа е изработен од мазен кожен материјал кој е издржлив и удобен за вечера и нема да ви ги трие стапалата.2. Удобно мазно подножје и мек ѓон за удобност.3. Гумениот ѓон не се лизга и отпорен на абење, во комбинација со текстурираниот дизајн, може да обезбеди доволно тампон помеѓу стапалата и земјата.4. Модните внатрешни рамни сандали на отворено се разноврсни во лето. Совршено е да ги носите на пешачење, на патувања со брод, пешачење по плажи, а исто така погодни за во затворени простории.Содржина на пакетот : 1 Пар Машки Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ДИЗАЈН СО ДВОЈНА УПОТРЕБА : со ротирачки ремен за грб, овие машки сандали на плажа можат лесно да се претворат помеѓу сандали и влечки според вашите желби и пригоди. Отпорен на вода и Лесен. МЕКА И УДОБНА : Конструкцијата Со Затворени прсти Со мек горен дел ги прави овие мажи рамни сандали удобни и издржливи, им овозможува на вашите стапала удобност без да ја иритираат или тријат вашата кожа. АНТИ-ЛИЗГАЊЕ : Заврши издржлив гумен надворешен ѓон со конкавно-конвексна јасна текстура, машките сандали чевли имаат добри перформанси против лизгање, обезбедуваат стабилност. СЕКОЈДНЕВНО ОД СУШТИНСКО значење : модерен и двонаменски дизајн машките сандали на плажа ги исполнуваат различните стилови на летна облека. Доволно удобно за истражување на локалните градови, мрзеливост на плажа, релаксирање покрај базен. ПОТСЕТНИК : внимателно Измерете ја должината на стапалото и во споредба со нашата табела со големини пред да купите за да добиете пар совршени чевли за себе.

R

Им се допаѓа и на купувачите