.

.

Дирфоамс Женски Кендра Најлон Спорт Салон Сабо

Дирфоамс Женски Кендра Најлон Спорт Салон Сабо

DEN 2.67
Износ

Дизајнирани имајќи ја предвид лесната удобност за вклучување/исклучување на спортот, овие лесни сабо се совршен избор за мрзливи денови и зафатени попладневни часови! Дизајните што се перат во машина и ТЕХНОЛОГИЈАТА БЕЗ ПОТ дф обезбедуваат долготрајна свежина, додека делумно рециклираните материјали претставуваат возбудлив чекор кон одржлив стил. . АТЛЕТСКИ СТИЛ : Драги Пени женски Кендра Спорт Салон Сабо папучи се совршена комбинација на класичен стил на атлетско време во форма на влечки-совршен за лизгање кога барате дополнителна удобност за вашите заслужни стапала. Овие секојдневни влечки ќе ви бидат нови омилени. . ВЛОШКА ОД МЕМОРИСКА ПЕНА : Секоја влечка е опремена со амортизирана влошка со повеќе густини со потпора на лакот и на врвот со мемориска пена за чувство слично на облак на нозете. ВНАТРЕШЕН И НАДВОРЕШЕН НАДВОРЕШЕН ЃОН : со внатрешен/надворешен лесен надворешен ѓон ЕВА, овие удобни влечки се крајниот внатрешен/надворешен чевел. Се разбира, тие се неверојатни за внатре во домот, но овие лизгалки се неверојатни при одење на кучето или грабање пошта. . БЕЗ УДОБНОСТ на ПОТ : подножјето е составено од пријатно руно и рециклирани поли материјали. Тие исто така имаат ДИШЕ, РЕГУЛИРАЊЕ на температурата DF Прилагодете ја технологијата без пот за врвна удобност и стил. . ИЗБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА ГОЛЕМИНА и БОЈА : Достапна во повеќе бои и квалитетни материјали. Овие влечки имаат инклузивна големина на дами од 5-12. Мали вклопувања 5-6, Средни вклопувања 7-8, Големи вклопувања 9-10 и Х-Големи вклопувања 11-12. Пријатна вештачка постава за стрижење.

R

Им се допаѓа и на купувачите