.

.

Добредојдовте на нашата свадба персонализирано градинарско знаме

Добредојдовте на нашата свадба персонализирано градинарско знаме

DEN 0.67
Износ

Без разлика дали свадбата е во затворено или на отворено, ова прекрасно градинарско знаме е совршен поздрав за семејството и пријателите на големиот ден! Нашиот прекрасен дизајн ја карактеризира фразата "Добредојдовте на нашата свадба " и простор за персонализирање со две имиња и датум. Штандот на градинарското знаме се продава одделно. Персонализирајте го секое име до 9 карактери и во крајна линија до 24 карактери. 12 ”w x 17,5” H. Едно еднострано. 100% полиестер. Дизајнот е отпечатен на отстранливо знаме; штандот не е вклучен.

R

Им се допаѓа и на купувачите