.

.

Атлетски дела момчиња фудбалски шорцеви, 3-пакувања, големини 4- & хаски

Атлетски дела момчиња фудбалски шорцеви, 3-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 527.84
Износ

Чувајте го пријатно во овие атлетски дела фудбалски шорцеви. 3-пакет ви овозможува лесно да се занимавате со удобна спортска облека. Ткаенината за влага за влага помага во повлекувањето на влагата за да се одржи кул за време на вежбањето и да се игра. Вклучува : 3 пара шорцеви. Повлечете стајлинг. Покриена еластична лента за половината со влечење. Детали за странични разделени на отворањето на нозете. Џебови на страни. Мека, ткаена измислица со врежана завршница. Карактеристиките на влага за губење му помагаат да остане кул и сув. 50% рециклиран полиестер/40% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Фудбалски шорцеви за момчиња од атлетски дела.

R

Им се допаѓа и на купувачите