.

.

Атлетични шорцеви за момче од Garanimals Toddler

Атлетични шорцеви за момче од Garanimals Toddler

DEN 527.84
Износ

Освежете ја гардеробата на вашето малечко со нашите најважни работи и комплети на облеки од Garanimals! Без разлика дали игра околу игралиштето, се дружи со своите пријатели или дреме дома, тој ќе биде удобен во овие момчиња за мали деца? Мултипак од Гаранимали. Измешајте и совпаѓајте со други стилови на Garanimals за лесна есен и зимска гардероба за вашето момче за дете. Достапно во големини 2 T-5 T исклучиво во продавниците и. Странични атлетски шорцеви на момчињата на мали деца, мулти-пакет од 2 парчиња вклучува два пара атлетски шорцеви кои имаат ленти во боја на страни. Измешајте и совпаѓајте ги облеките за момчињата за мали деца. Достапно во големини 2 T до 5 T. Шорцеви со повеќе бои : Полиестер се меѓусебно 100% . Единствени шарени шорцеви : памук 60%, полиестер француски Terry40%.

R

Им се допаѓа и на купувачите