.

.

DCENTI D P285 50R 116H Патнички гуми одговара: 2013- GMC Yukon XL Denali, 2013- GMC Yukon Denali

DCENTI D P285 50R 116H Патнички гуми одговара: 2013- GMC Yukon XL Denali, 2013- GMC Yukon Denali

DEN 3.33
Износ

Со зголемени барања за денешните возила, DCENTI Tire ја препознава потребата за производи за врвно работење. Со широк спектар на опции за гуми за да се сместат денешните возачи на дискриминација, може да се уверите дека Dcenti Tire има соодветна гума за да ги задоволи вашите потреби - какво и да било возило што го возите. DCENTI D5000 P285/50 R20 116 H Патнички гума.

R

Им се допаѓа и на купувачите